kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowo - kadrowych

Firma: Rozeta Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew

Supermarket INTERMARCHE

Specjalista ds. księgowo - kadrowych
Miejsce pracy: Rozeta Sp. z o.o. / Tczew
Zakres obowiązków:
  • księgowanie faktur sprzedaży i zakupu w systemie Symfonia FK (pełna księgowość)
  • dokumentowanie sprzedaży, wystawianie faktur sprzedaży, dekretowanie dokumentów
  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę
  • prowadzenie akt osobowych
  • sporządzanie listy płac
  • kontrola nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz BHP, ewidencja odzieży roboczej
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS, bank
  • przygotowanie deklaracji ZUS, PFRON
  • prowadzenie dokumentacji gospodarowania odpadami BDO
  • przygotowywanie sprawozdań do urzędu marszałkowskiego
Wymagania:
  • znajomość pakietu Office,Symfoni FK, Symfoni Kadry i Płace i Płatnika
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja czasu pracy ( dokładność, terminowość)
  • analityczne myślenie, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pół etatu
  • motywujące wynagrodzenie
  • szkolenia
  • pracę w stabilnej i nastawionej na sukces firmie

Miejsce pracy Tczew.

W CV należy zawrzeć klauzulę:
Na podstawie art. 7 ust 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: ROZETA Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 51, 83-110 Tczew; tel. 58/777-15-10; zarejestrowana w Sadzie Rejonowym w GDAŃSKU pod numerem KRS 0000062271, NIP 7822135043, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Obowiązek informacyjny.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018 roku (zwanym dalej RODO) od dnia 25 maja 2018 roku informujemy, że:
Administratorem Twoich danych osobowych jest ROZETA Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 51, 83-110 Tczew; tel. 58/777-15-10;e-mail:tczew@intermarche.pl, zarejestrowana w Sadzie Rejonowym w GDAŃSKU pod numerem KRS 0000062271, NIP 7822135043.

ROZETA Sp. z o.o. jako Administrator przetwarza takie dane jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres, numer telefonu , adres poczty elektronicznej, wykształcenie i przebieg Twojego zatrudnienia.

Twoje informacje zostaną udostępnione wewnętrznie, w tym członkom działu kadr i zespołu rekrutacji.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.Możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie.Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w rekrutacji na powyższe stanowisko, będziemy przechowywać Twoje dane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe (cv) przez okres 6 miesięcy liczony od daty złożenia CV.

Masz prawo:
- dostępu do swoich danych:
- żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (jeżeli są nieprawdziwe lub nieaktualne)
- wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
- oraz uzyskania kopii danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz nie będziemy mogli rozpatrywać Twojej aplikacji w procesie rekrutacji.
Swoje prawa możesz realizować poprzez kontakt z Administratorem pod adresem e-mail:tczew@intermarche.pl lub korespondencyjnie pod adresem ul. Jagiellońska 51, 83-110 Tczew.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie zgodnie z niniejszą informacją oraz zgodnie z odpowiednimi przepisami o ochronie danych. Jeśli jednak chcesz zgłosić skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych lub jesteś niezadowolony ze sposobu, w jaki przetwarzamy Twoje dane, masz prawo złożyć skargę do organu nadzorczego, którym jest Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa Tel. +48 (22) 531 03 00.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 246