kandydatów

Etat Sprzedawca w sklepie firmowym

Firma: Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Kolbudy

Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp. k. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie firmowym
Miejsce pracy: Kolbudy
Twoje zadania:
  • obsługa Klienta przy sprzedaży wyrobów m.in. mięsno-wędliniarskich;
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
  • dbanie o wizerunek firmy;
  • dbanie o ekspozycje towaru.
Nasze oczekiwania:
  • zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do klienta;
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia);
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • premia motywacyjno-uznaniowa;
  • po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-09-2021
Wyświetleń: 338