kandydatów

Etat Pracownik restauracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Sopot

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/2042
OBOWIĄZKI:
obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcyutrzymywanie czystości i porządku w toaletach i na sali restauracyjnej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy pod wskazanym adresem;dojazd do siedziby firmy we własnym zakresie

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni