kandydatów

Etat C++ Developer

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5670597, z dnia 2021-09-24

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy w AREX: https://arex.pl/career

Zespół programistyczny w firmie Arex poszukuje wzmocnienia na stanowisku

C++ Developer

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Proponowane stanowisko oferuje udział w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych w branży wojskowej i energoelektronicznej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie współprojektować i implementować oprogramowanie sterujące na potrzeby:

  • pulpitów, celowników i sterownic wojskowych (OSD, korekty balistyczne, trackery, głowice termowizyjne, dalmierze laserowe)
  • trenażerów systemów wojskowych ( wierne repliki armat, rzeczywistość wirtualna, symulatory pola walki, grafika 3D, czujniki inercyjne)
  • ładowarek samochodów elektrycznych (protokoły komunikacyjne, interfejsy HMI, telemetria)

Zatrudniając się w Arex staniesz się częścią doświadczonego, międzynarodowego, a jednocześnie młodego zespołu inżynierów z realnym wpływem na kształt realizowanych w firmie projektów.

Praca stacjonarna, w siedzibie firmy w Gdyni.

Wymagania

  • dobra znajomość systemów Linux na różne architektury (x86/amd64/ARM),
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (Git, Subversion),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • sumienność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,

Mile widziana znajomość:

  • QT5, QML, CMake, OpenGL, GStreamer, OpenCV, TCP/IP. HTTP, SSL/TLS.

Oferujemy

  • realny wpływ na projektowane oprogramowanie,
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych o zróżnicowanej tematyce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.