kandydatów

Etat Operator maszyn do produkcji włosa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Operator maszyn do produkcji włosa
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2095
OBOWIĄZKI:
operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, zdolności manualne[Inne] : Spółka zajmuje się produkcją materiałów reklamowych w branży kosmetycznej. Głównie są to karty kolorów. Znaczna część sprzedaży ma miejsce na rynek wschodni, m.in. Rosja, Ukraina. Bardzo dużą zaletą wykonywania pracy przez pracowników zza wschodniej granicy jest to, że weryfikują dane zawarte na materiałach reklamowych, które zamieszczone są w ich rodzimym języku.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni