kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Gdynia | Numer ref.: KSI/080/JOW

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Zapewnione narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana Rachunkowość)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość przepisów bieżących VAT, CIT, podatku o źródła
  • Umiejętność weryfikacji rozrachunków, potwierdzenia sald z kontrahentami
  • Znajomość księgowania wyciągów bankowych
  • Znajomość naliczania diet w delegacjach
  • Mile widziana znajomość rozliczeń nettingowych oraz doświadczenia w firmie spedycyjnej

Zadania:

  • Księgowanie faktur walutowych oraz złotówkowych (z całego świata)
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych
  • Przygotowywanie przelewów do banku oraz księgowanie wyciągów bankowych

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 20-07-2022
Etat Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim i angielskim w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 07-07-2022
Etat Specjalista ds. realizacji zamówień zagranicznych w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Rumia 15-06-2022
Etat Protetyk słuchu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Rumia 08-02-2022
Etat Protetyk słuchu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Sopot 08-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2021
Wyświetleń: 246