kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2137
OBOWIĄZKI:
- kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie całej dokumentacji dot. zamówień publicznych;- kompleksowa organizacja i rozliczanie dowozu i odwozu uczniów do i ze Szkoły;- - rozliczanie czasu pracy kierowców oraz limitów zużytego paliwa; - przygotowywanie umów i ich rozliczanie w zakresie przejazdu do i ze Szkoły dla uczniów prywatnym samochodem rodzica/opiekuna;- prowadzenie dokumentacji inwentaryzacyjnej majątku ruchomego Szkoły;- prowadzenie archiwum szkolnego;- wprowadzanie faktur za media i not księgowych dot. żywienia oraz faktur za wynajem;- prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami RODO;- redagowanie i aktualizowanie strony internetowej BIP;- prowadzenie wszystkich spraw związanych z całokształtem działalności administracyjno-gospodarczej i technicznej Zespołu Szkół wraz z nadzorem i kompleksową kontrolą wszelkich usług świadczonych na rzecz Zespołu Szkół przez poszczególnych usługodawców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

I. Wymagania niezbędne:obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwo popełnione z winy umyślnej, wykształcenie średnie, znajomość sprzętu komputerowego oraz programów MS EXCEL i MS WORD, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku.II. Wymagania dodatkowe:bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera, dobra znajomość zasad biurowości, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność, mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Praca w godzinach 8:00-16:00

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni