kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: PORTOS TR7 miejsce pracy: Gdynia

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Gdynia

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych, bram rolowanych oraz żaluzji fasadowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA TERENIE WOJ. POMORSKIEGO

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze zapraszamy do pracy w naszej firmie.

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Obsługa klientów na powierzonym rejonie
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Wykonywanie planów sprzedażowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doskonałe umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej lub stolarki otworowej – dodatkowy atut
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otwarcia
  • Własny laptop z dostępem do Internetu
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia: własna działalność
  • Wymiar czasu pracy: cały etat
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (system prowizyjny)
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2021
Wyświetleń: 209