kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Sopot

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/2157
OBOWIĄZKI:
1) wizualna ocena stanu zdrowia dzieci i stosowne postępowanie przy codziennym przyjmowaniu dzieci do żłobka; 2) zapewnienie dzieciom uczęszczającym do żłobka właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej przez prowadzenie zajęć zabawowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka; 3) prowadzenie dokumentacji związanej z pracą dydaktyczną i z działalnością opiekuńczo-wychowawczą; 4) wyrabianie u dzieci umiejętności życia w grupie, kształtowanie postaw społecznych i usamodzielnianie dzieci, zgodnie z ich wiekiem i poziomem rozwoju; 5) tworzenie i realizacja programu dydaktyczno-wychowawczego w oparciu o nowoczesne metody pracy z dzieckiem, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rozwojowych dzieci; 6) dbałość o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy, zapewnienie podopiecznym higienicznych warunków pobytu w Żłobku, dbanie o właściwy reżim sanitarny; 7) utrzymywanie w należytej czystości zabawek i innych pomocy oraz eliminowanie zabawek niebezpiecznych lub uszkodzonych; 8) organizowanie wypoczynku dzieci na świeżym powietrzu: zabawy w ogrodzie; 9) zaspakajanie potrzeb dzieci, a w szczególności potrzeby bezpieczeństwa, akceptacji i aprobaty, aktywności poznawczej oraz potrzeby kontaktu społecznego; 10) organizowanie, przeprowadzanie i aktywny udział w imprezach okolicznościowych; 11) wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, zaspakajanie potrzeb fizjologicznych, usamodzielnianie dzieci; 12) karmienie dzieci oraz uczenie samodzielności w trakcie spożywania posiłków; 13) Podczas leżakowania dzieci: zapewnienie pieczy nad wypoczywającymi dziećmi; 14) udzielanie pierwszej pomocy dzieciom uczęszczającym do Żłobka, pracownikom oraz innym osobom przebywającym na terenie placówki; 15) kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych w zakresie żywienia i higieny; 16) życzliwa współpraca z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci uczęszczających do żłobka, wspieranie rodziny w procesie wychowania, udzielania instruktarzu i porad pielęgniarskich;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

I. Wymagania niezbędne: 1. Do składania ofert mogą przystąpić osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, korzystania z pełni praw publicznych, dające rękojmię 2. należytego sprawowania opieki nad dziećmi, nie są i nie były pozbawione władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie była im zawieszona ani ograniczona, wypełniają obowiązek alimentacyjny, w przypadku gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd oraz nie zostały skazane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne. 3. Wymagane kwalifikacje: potwierdzone dyplomem oraz aktualnym prawem wykonywania zawodu kwalifikacje dyplomowanej pielęgniarki lub dyplomowanej położnej ( wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/ położna lub tytuł magistra pielęgniarstwa/ położnictwa). Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. II. Staż pracy: preferowane: minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki.Predyspozycje osobowościowe: niezbędne: wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, posiadanie predyspozycji do pracy z małymi dziećmi, posiadanie wiedzy merytorycznej i umiejętności koniecznych zagwarantowaniu właściwej opieki pielęgniarskiej i opiekuńczej dzieciom do lat 3; dodatkowe: kreatywność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy. Docelowo umowa o pracę.Więcej https://zlobekpuchatek.pl/index.php/2021/10/06/ogloszenie-o-naborze-pracownikow-do-filii-zlobka-puchatek-w-sopocie

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni