kandydatów

Etat Specjalista IT

Firma: ITMORE Sp. z o.o miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 5765547, z dnia 2021-10-08

Itmore Sp. z o. o. to firma informatyczna z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Zatrudniamy kilkunastu inżynierów różnych specjalizacji: specjalistów IT, administratorów IT, analityków i programistów.

Dział wsparcia IT, do którego poszukujemy pracownika, zajmuje się obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym zadaniem zespołu jest utrzymanie w gotowości infrastruktury IT naszych klientów oraz jej optymalizacja i rozwój.

Dział programistyczny projektuje i tworzy różnego rodzaju aplikacje: webowe i mobilne, integruje systemy używane przez klientów, a także tworzy strony internetowe i sklepy internetowe.

Specjalista IT

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem IT
  • instalacje i konfiguracje sprzętu IT
  • instalacje, konfiguracje i aktualizacje oprogramowania użytkowego
  • okresowe przeglądy sprzętu komputerowego oraz sieci
  • instalacje i konfiguracje sieci oraz urządzeń sieciowych
  • monitorowanie pracy serwerów
  • monitorowanie kopii zapasowych
  • konfiguracja połączeń ze zdalnymi zasobami oraz serwerami
  • rozwiązywanie problemów z połączeniem do zdalnych zasobów oraz serwerów
  • monitorowanie sprzętu, sygnalizowanie konieczności napraw i modernizacji
  • doradztwo w zakresie sprzętu, oprogramowania, sieci i rozwiązań informatycznych
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych

Wymagania

  • wykształcenie z dziedziny informatyki
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i działania sprzętów IT
  • wiedza z zakresu zarządzania sieciami
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server oraz Linux
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i kreatywność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku
  • znajomość systemów klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego w firmie
  • bardzo przyjemne warunki pracy:  nowe klimatyzowane biuro z dobrym zapleczem socjalnym,
  • parking
  • 5 min pieszo od dworca PKP