kandydatów

Etat Specjalista ds. Reklamacji Międzynarodowych

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Specjalista ds. Reklamacji Międzynarodowych
Miejsce pracy: Gdynia

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Lokalizacje:

ul. Nowe Sady 11/13 94-104 Łódź

ul. Przemysłowa 8 , 75-216 Koszalin

ul. Fordońska 266 , 85-796 Bydgoszcz

ul. Zbigniewa Romaszewskiego 18, 62-080 Tarnowo Podgórne

ul. Szpitalna 45 , 62-504 Konin

ul. Hutnicza 36, 81-061 Gdynia

ul. Poznańska 10 , 44-120 Pyskowice

ul. Komandosów 1/6 32-085 Modlniczka

ul. Nadleśna 18 21-040 Świdnik

Rudna Mała 47 36-060 Głogów Małopolski

ul. Celna 3 70-644 Szczecin

ul. Żwirki i Wigury 18 02-092 Warszawa

ul. Ryszarda Chomicza 3a 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

ul. Stary Kisielin - Logistyczna 4 , 66-002 Zielona Góra

Zakres zadań:

  • Rozpatrywanie reklamacji złożonych w biznesach międzynarodowych według obowiązujących przepisów, procedur oraz wytycznych,
  • Merytoryczne określanie odpowiedzialności odszkodowawczej Schenker w decyzjach do reklamacji,
  • Prowadzenie skutecznego postępowania regresowego w stosunku do podwykonawców Schenker,
  • Współpraca z podmiotami zaangażowanymi w proces likwidacji szkód, np. ubezpieczyciel, rzeczoznawca,
  • Gromadzenie dokumentacji szkodowej i jej poprawna archiwizacja,
  • Wprowadzanie danych do systemu obsługi reklamacji,
  • Realizacja wyznaczonych KPI,
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnej relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi Schenker.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z logistyką lub pokrewne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów likwidacji szkód w transportach międzynarodowych,
  • Rzetelność w gromadzeniu i analizie dokumentacji szkodowej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Mile widziane:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania profesjonalnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznymi,
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Rekrutację realizujemy online. Osoba zatrudniona na tym stanowisku - w zależności od możliwej daty rozpoczęcia pracy - w okresie zagrożenia epidemiologicznego może pracować zdalnie.