kandydatów

Etat Pracownik Produkcyjny

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia ul Energetyków (woj. pomorskie)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Główne zadania
  • Nadzorowanie pracy podstawowych urządzeń technologicznych,
  • Wykonywanie pomiarów zapasów cementów i surowców, pobieranie próbek surowców i cementu
    do analiz laboratoryjnych,
  • Obsługa kruszarki for gipsowych,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczne premie.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.