kandydatów

Etat Kierownik oddziału

Firma: Urząd Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Urząd Morski w Gdyni
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Kierownik oddziału
Miejsce pracy: Gdynia
Ogłoszenie o naborze Nr 85871

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań. Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań: -praca w terenie, krajowe wyjazdy służbowe, zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Czynniki szkodliwe i warunki uciążliwe dla zdrowia:- praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie, praca na wysokości powyżej 3 metrów, zmienne warunki atmosferyczne praca w terenie.

Narzędzia i materiały pracy: - komputer

Infrastruktura - bariery architektoniczne: - winda - brak podjazdu - schodołaz- toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - drzwi odpowiedniej szerokości - brak miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • organizuje oraz określa zakres i rodzaje przeglądów obiektów budowlanych zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • uczestniczy w okresowych przeglądach wybranych obiektów budowlanych, nadzoruje pracę inspektorów dokonujących okresowych przeglądów i oceny stanu technicznego obiektów
  • uczestniczy w naradach związanych z opracowywanymi przeglądami technicznymi i uzgadnia zakres opracowywanych projektów technicznych w zakresie kubatury, mediów, wyposażenia w projektowanych obiektach oraz zakresów niezbędnych remontów w obiektach istniejących
  • monitoruje zmiany przepisów prawnych, informuje pracowników o zmianach oraz zapoznaje z obowiązującymi instrukcjami i procedurami
  • wykonuje okresowe (roczne i pięcioletnie) przeglądy stanu technicznego obiektów budowlanych oraz sporządza protokoły pokontrolne
  • podejmuje działania w zakresie przekazywania i nabywania nieruchomości zabudowanych niezbędnych dla realizacji celów statutowych Urzędu
  • bierze udział w odbiorach dostaw, robót budowlanych i uczestniczy w postępowaniach przetargowych w zakresie posiadanej wiedzy i uprawnień budowlanych
  • zleca i realizuje remonty planowe i awaryjne obiektów budowlanych oraz je rozlicza
  • opracowuje dane do planów: budżetowych, inwestycyjnych, remontowych, opiniuje sprawy wg kompetencji Oddziału, przekazuje dane do sprawozdań i planów opracowywanych w Urzędzie

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o profilu budowlanym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze: budownictwo lub w zakresie utrzymania budynków
  • minimum 2 lata lub 3 lata posiadania uprawnień budowlanych i wykonywania samodzielnych funkcji w procesie budowlanym
  • posiadanie uprawnień budowlanych wraz z przynależnością do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • znajomość przepisów prawa w zakresie udzielania zamówień publicznych i innych związanych z realizacją umów
  • znajomość zasad gospodarowania nieruchomościami i utrzymania obiektów budowlanych
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe o profilu zarządzania nieruchomościami/zarządzania finansami publicznymi
  • przeszkolenie w zakresie administrowania lokalami mieszkalnymi
  • przeszkolenie w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • praca na stanowisku związanym z utrzymaniem obiektów budowlanych
  • doświadczenie w zakresie administrowania lokalami użytkowymi i mieszkalnymi
  • znajomość przepisów prawa pracy i kierowania pracą zespołu
  • znajomość zasad obsługi elektronicznego obiegu dokumentów