kandydatów

Etat Inspektor jakości produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Inspektor jakości produkcji
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/2250
OBOWIĄZKI:
Zadania:1.Przeprowadzanie inspekcji zgodnie z planami kontroli.2.Wstępna analiza przyczyn powstawania błędów produkcyjnych.3.Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi.Oferujemy:1.Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. 2.ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ, WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + DODATKOWO PREMIA MIESIĘCZNA, PREMIA KWARTALNA, DODATEK ZA BRAK ABSENCJI CHOROBOWEJ. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PODWYŻKI PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO.3.Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.4.Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.5.Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

1.Wykształcenie min. średnie, mile widziane średnie techniczne.2.Umiejętność pracy w zespole oraz koncentracji na realizacji zadań.3.Doświadczenie w dziale kontroli jakości oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.4.Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie