Etat Sprzedawca części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Rumia

Filia z Grupy Sieci Sprzedaży Inter Cars w Rumii poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych
Miejsce pracy: pomorskie / Rumia
Opis stanowiska:
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie