kandydatów

Etat Kierowca kat.b+c

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierowca kat.b+c
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2308
OBOWIĄZKI:
Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem, przygotowanie do przewozu osób lub określonych ładunków oraz zabranie wszystkich dokumentów do kierowania pojazdem. Pilnowanie właściwego rozmieszczenia przewożonych na pojeździe osób lub ładunków oraz nie przekraczanie obowiązujących norm załadunku. Wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Sprawdzenie po załadowaniu pojazdu, umocowanie ładunku, zamknięcie klapy, burt skrzyni ładunkowej, zapięcie opończy i pasów bezpieczeństwa w razie holowania przyczepy lub innego sprzętu-zaczepienie ich do pojazdu ciągnącego oraz podłączenia hamulców i świateł. Czytelne i rzetelne wypełnienie rozkazu wyjazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Wymagane 2-3 letnie doświadczenie zawodowe. Godziny pracy od poniedziałku do czwartku od 07:00 do 15:30, piątek od 07:00 do 13:00.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni