kandydatów

Etat Prace introligatorskie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Prace introligatorskie
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2327
OBOWIĄZKI:
prace introligatorskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne (rękodzieło)

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie na stanowisku produkcyjnym[Inne] : Spółka zajmuje się produkcją materiałów reklamowych w branży kosmetycznej, głównie są to karty kolorów. Znaczna część sprzedaży ma miejsce na rynek wschodni, m.in. Rosja, Ukraina. Bardzo dużą zaletą wykonywania pracy przez pracowników zza wschodniej granicy jest możliwość weryfikacji informacji zawartych w materiałach reklamowych, które są zamieszczane w ich rodzimym języku.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni