kandydatów

Etat Wartownik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Rumia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Wartownik
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/21/2381
OBOWIĄZKI:
Praca w oddziale Wart Cywilnych w Składzie Dębogórze. Dokładna znajomość przepisów o ochronie tajemnicy w Siłach Zbrojnych RP. Przestrzeganie obowiązków wynikających z regulaminu OWC, tabeli posterunków i innych dokumentów normujących tok pełnienia słuzby ochronnej, a w szczególności prawa użycia broni, obowiązków wartownika na posterunku, zasad zatrzymywania osób zbliżających się do posterunku oraz praw wartownika na posterunku. Zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej osób powierzonych ochronie. Strzeżenie przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem powierzonego mienia wojskowego oraz zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałanie powstawaniu szkód wynikajacych z tych zdarzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: zaświadczenie potwierdzające wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne, zaświadczenie o przeszkoleniu w zawodzie pracownika ochrony fizycznej i mienia. Wym,agania dodatkowe: predyspozycje do pracy z psem, brak przeciwskazań zdrowotnych do pełnienia funkcji przewodnika psa Praca w systemie dobowego wymiaru czasu pracy do 24 godzin. Kontakt telefoniczny 261 267 818.

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni