kandydatów

Etat Inżynier wsparcia sprzedaży ds. klimatyzacji

Firma: Elektronika S.A. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5918325, z dnia 2021-10-31

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Hokkaido, Rhoss, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA oraz Alfa Laval.

Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi swoich klientów oraz w związku ze znacznym wzrostem popularności produktów proponowanych przez Spółkę, poszukujemy pracowników na stanowisko

Inżynier wsparcia sprzedaży ds. klimatyzacji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie wsparcie Inżynierów Sprzedaży w procesach handlowych i inwestycyjnych. Wsparcie przy doborze urządzeń, projektowaniu i obsłudze procesu sprzedaży dla Klientów.

Wymagania

  •  Wykształcenie techniczne (preferowana energetyka lub inżynieria środowiska)
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne
  •  Rzetelność i niezawodność w realizacji powierzonych zadań
  •  Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  •  Preferencje do pracy w zespole
  •  Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  •  Znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  •  Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  •  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie
  •  Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej
  •  Wygodne i legalne narzędzia do wykonywania pracy
  •  Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  •  Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach