kandydatów

Etat Kasjer / Kasjerka

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Gdynia

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Do Filii w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kasjer / Kasjerka
Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy