kandydatów

Etat Projektant instalacji sanitarnych

Firma: SANPRO-B.B Pracownia Projektowo-Usługowa sp zo.o. miejsce pracy: Żukowo

Ogłoszenie numer: 5929908, z dnia 2021-11-04

SANPRO-B.B Pracownia Projektowo-Usługowa sp zo.o.

Projektowanie instalacji i sieci wodociągowych kan. sanitarnych kan. deszczowej, centralnego ogrzewania , gazowe, wentylacji , węzły cieplne , kotłownie gazowe, pompy ciepła.

Projektant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: pomorskie / Żukowo

Opis stanowiska

  • Projektowanie instalacji C.O.(program  -Instalsoft),
  • Projektowanie instalacji wod-kan . gaz .
  • Znajomość Auto-Cad , Microsoft Office

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe  Inżynierii Środowiska lub pokrewnej sanitarne

Oferujemy

  • Szkolenia,
  • Telefon służbowy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 259