kandydatów

Etat Inżynier robót drogowych

Firma: POLAQUA Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z prowadzonymi budowami dróg ekspresowych i autostrad,

poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Inżynier robót drogowych
Miejsce pracy: Gdynia
ZADANIA:
  • bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii;
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.
WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo - specjalność Drogi;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
  • znajomość języka angielskiego – jako ważny atut;
  • dokładność i precyzja w działaniu.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.