kandydatów

Etat Pracownik działu kontroli jakości

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6005145, z dnia 2021-11-12

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Pracownik działu kontroli jakości

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • przygotowywanie dokumentów jakościowych dla klientów – PPAP/EMPB, SPC, MSA
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Sumienność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę zespołową z doświadczonymi specjalistami różnych dziedzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe