kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Zakres obowiązków (m.in.):

  • przygotowywanie pomieszczeń do remontu oraz ustawianie mebli i wyposażenia po remoncie,
  • wykonywanie drobnych napraw ślusarskich, mechanicznych oraz prac konserwacyjnych,
  • odśnieżanie placów parkingowych i chodników,
  • prace na wysokości m. in. oczyszczanie rynien oraz trudnodostępnych zagłębień (np. okna piwniczne),
  • wykonywanie prac porządkowych w budynkach i przylegającym terenie Uczelni, koszenie trawy.
Wymagania:

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

Wymagania podstawowe:

  • sprawność fizyczna,
  • wykształcenie min. zasadnicze,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dbałość i dokładność w wykonywanych obowiązkach,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • przyjazny zespół i warunki pracy,
  • atrakcyjne pakiety medyczne,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • wysoki fundusz socjalny.

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Dział Gospodarczy

Dodatkowa informacja: Równoważny czas pracy

Przewidywana data zatrudnienia: grudzień 2021 r.