kandydatów

Etat Kadrowa / Asystentka kadrowej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6021390, z dnia 2021-11-16

Klient portalu Praca.pl

Do naszej rozwijającej się firmy poszukujemy Kandydatki, Kandydata na stanowisko kadrowa/y, asystentka kadrowej ze znajomością przepisów prawa pracy.

Kadrowa / Asystentka kadrowej

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),
  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy zlecenie, aneksy, rozwiązania umów, zaświadczenia),
  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości przepisów: Kodeksu Pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,
  • doskonałych zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • komunikatywności, samodzielności, umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej,
  • biegłej znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • wykształcenia na poziomie min. Średnim,
  • mile widziane wyższe.

Oferujemy

  • umowa zlecenie / współpraca na zasadach b2b,
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, nowy sprzęt komputerowy.
  • prosty i jasny proces wdrożenia, miła atmosfera,
  • praca od poniedziałku do piątku, czas pracy 8 godzinny.