kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Jesteś osobą kreatywną, zorganizowaną i samodzielną? Lubisz wyzwania i pracę w dynamicznym środowisku? Interesujesz się rynkiem usług telekomunikacyjnych? Lubisz rozwój i szkolenia?

Nie czekaj i dołącz do zespołu szkoleniowego w Vectrze.

Szukamy

Specjalista ds. szkoleń
Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków:
  • ewidencja i raportowanie realizowanych działań szkoleniowych w Grupie Kapitałowej Vectra,
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych zgodnie z obowiązującą procedurą szkoleniową,
  • wspieranie szkoleń onboardingowych dla nowych osób w strukturach Call Center,
  • opracowywanie procesów onboardingowych dla poszczególnych struktur oraz ich aktualizacja,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz materiałów wspierających (m.in. instrukcje, onepagery),
  • aktualizacja materiałów szkoleniowych dla struktur sprzedażowo-obsługowych dot. zagadnień miękkich jak i związanych z wewnętrznymi systemami Spółki.
Nasze wymagania:
  • znajomość pakietu Office na poziomie zaawansowanym, dodatkowo znajomość programów edytorskich i prezentacyjnych (np. Canva, Prezi),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na osiąganie celów,
  • umiejętność przekazywania wiedzy, uczenia innych, prowadzenia prezentacji,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz pracy w grupie,
  • orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • sumienność oraz proaktywność w działaniu.
Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • pracę pełną ciekawych wyzwań w największej kablowej firmie telekomunikacyjnej w kraju,
  • atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • dofinasowanie do karty MultiSport,
  • wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych,
  • przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw,
  • niezbędne narzędzia pracy.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”