kandydatów

Etat Monter Izolacji

Firma: Termika Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter Izolacji
Miejsce pracy:Gdynia
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Odpowiednie wykonanie zleconego zakresu prac,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 m),
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętności manualne
Obowiązki na stanowisku:
  • Wykonanie montażu i demontażu izolacji przemysłowej,
  • Wykonanie zleconych prac zgodnie z technologią i zakładaną wydajnością,
  • Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy,
  • Praca zgodnie z przepisami BHP.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności,
  • Różne formy zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w kraju,
  • Pracę za granicą.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.