kandydatów

Etat Inżynier / Konstruktor

Firma: NMDO sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6078081, z dnia 2021-11-24

Inżynier / Konstruktor

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Projektowanie maszyn i innych konstrukcji oraz opracowywanie dokumentacji technicznych,
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i technologicznych z klientem oraz wydziałem produkcyjnym,
  • Uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem nowych produktów,
  • Pełnienie nadzoru inżynierskiego nad produkcją i uruchomieniami,
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym. Mile widziana specjalność w zakresie technologii, mechaniki i budowy maszyn,
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji maszyn i urządzeń,
  • Dobra wiedza ogólna w zakresie mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Co najmniej dobra znajomość środowisk CAD 3D – np. Solid Edge, Solid Works,
  • Umiejętność pracy zadaniowej oraz dobra organizacja czasu własnego,
  • Predyspozycja do pracy w zespole, pod presją czasu oraz zorientowanie na cel.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki,
  • Wiedza z zakresu wymiany ciepła, projektowania urządzeń, i wentylacji,
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin,
  • Dobra znajomość teorii MES oraz umiejętność wykonywania analiz przepływowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy współpracy z kluczowymi uczestnikami procesu (klienci, usługodawcy, współpracownicy, produkcja w toku) w międzynarodowym zespole,
  • Szkolenie stanowiskowe,
  • Możliwość podwyższania kompetencji poprzez udział w dodatkowych szkoleniach i kursach,
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej po okresie próbnym,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne i bonusy okolicznościowe.