kandydatów

Etat Analityk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Analityk
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2502
OBOWIĄZKI:

Monitorowanie informacji w mediach, na stronach rządowych i innych zaufanych źródłach w Internecie w języku angielskim i lokalnym ( turecki, perski, azerski). Tworzenie nowych rekordów w oparciu o źródła oraz uzupełnianie już istniejących rekordów o nowe informacje. Analiza ryzyka regulacyjnego i finansowego w oparciu o metodologię, aby zapobiec zorganizowanej przestępczości, praniu pieniędzy i korupcji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: azerski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: perski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagania: minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji na stanowisku obejmującym pracę z wielojęzycznymi tekstami, umiejętności analityczne, doświadczenie w tłumaczeniu treści serwisów internetowych z języka angielskiego na język arabski i perski, zaawansowana znajomość narzędzi Pakietu MS Office (Outlook, Access), umiejętność płynnej i swobodnej komunikacji wielojęzycznej w zakresie j. angielskiego, j. arabskiego, j. tureckiego, j. perskiego, j. azerskiego. Praca w godzinach 9:00-17:00.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni