kandydatów

Etat Analityk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Analityk
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2508
OBOWIĄZKI:

Praca z tekstem pisanym na poziomie biegłym, interpretacja tekstu pisanego z dziedziny finansów. Tłumaczenia z hiszpańskiego na angielski i z angielskiego na hiszpańskiw celu aktualizacji informacji zawartych w bazie danych firmy oraz do obsługi klienta. Prowadzenie korespondencji pisanej i rozmów telefonicznych w języku angielskim oraz w języku hiszpańskim (np. z bankami centralnymi- przekazywanie informacji otrzymanych w j. hiszpańskim na j. angielski w celu zaspokojenia potrzeb klienta anglojęzycznego).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z tekstem pisanym i mówionym w j. angielskim na poziomie biegłym i w j. hiszpańskim na poziomie języka ojczystego w dziedzinie finansów, umiejętność pracy w zespole, zaawansowana umiejętność obsługi komputera i oprogramowania MS Office.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni