kandydatów

Etat Monter central wentylacyjnych

Firma: ROTOR-VENT SP ZOO miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 6091551, z dnia 2021-11-26

W Rotor – Vent Sp. z o. o. projektujemy i konstruujemy kompaktowe centrale wentylacyjne oraz wymienniki ciepła typu powietrze – powietrze. Ze względu na ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter central wentylacyjnych

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

Środowisko pracy:
  • nasz zespół to grupa doświadczonych pasjonatów z poczuciem humoru,
  • tworzymy unikatowe projekty na skalę światową,

  • cały czas szukamy nowych pomysłów i rozwiązań
Obowiązki:
  • czynności związane z montażem produkowanych central wentylacyjnych
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

  • wsparcie pozostałych pracowników produkcji

Wymagania

  • zdolności manualne

  • obsługa podstawowych narzędzi monterskich

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • umowa o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.