kandydatów

Etat Kierownik utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Kierownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/21/1280
OBOWIĄZKI:
Zadania: Utrzymanie w stałej i właściwej sprawności technicznej sieci i urządzeń kanalizacyjnych; Organizowanie robót w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz ochronę środowiska; Zapewnienie prawidłowej eksploatacji, konserwacji, przeglądów i remontów sieci kanalizacyjnej; Organizacja robót związanych z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej; Prowadzenie dokumentacji technicznej sieci kanalizacyjnej i urządzeń z nimi związanych; Utrzymanie ruchu wszystkich urządzeń i instalacji zapewniających sprawność technologiczną procesów oczyszczania ścieków; Zapewnienie właściwej obsługi maszyn, urządzeń i instalacji; Wydawanie warunków technicznych przyłączenia do sieci; Przeprowadzania odbiorów przyłączy kanalizacyjnych; Planowanie i organizowanie przeglądów, remontów maszyn, urządzeń i instalacji; Planowanie i organizowanie prac inwestycyjnych; Prowadzenie niezbędnej dokumentacji eksploatacyjnej obiektów i urządzeń oczyszczalni ścieków; Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji kosztów procesów, kosztów utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji; Typowanie do remontów bieżących i kapitalnych podległych obiektów i urządzeń; Nadzór nad usuwaniem awarii w podległych obiektach i urządzeniach; Nadzorowanie serwisów i podwykonawców; Prowadzenie całokształtu spraw związanych z eksploatacją i utrzymaniem instalacji oczyszczania ścieków; Współpraca z technologiem oczyszczania ścieków oraz wykonywanie powierzonych zadań; Nadzór nad przebiegiem prac remontowych i procesów technologicznych; Kierowanie pracą podległych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne; Umiejętność czytania map i dokumentacji technicznej; Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników wykonawczych; Znajomość zagadnień z zakresu ustaw - prawo wodne, prawo ochrony środowiska, o odpadach, prawo budowlane; Umiejętność obsługi komputera i wykorzystywania danych zebranych w bazie danych oraz analizowania wyników; Mile widziane doświadczenie w zakresie prac przy naprawach mechanicznych maszyn i urządzeń, pracach spawalniczych, wykonaniu i remontach sieci; Prawo jazdy kat. B; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu eksploatacji oczyszczalni ścieków; Wymagana dyspozycyjność w przypadku zaistnienia awarii.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 500 - 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim