kandydatów

Etat Fryzjer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Sopot

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Fryzjer
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/2585
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie nowoczesnych usług klientom salonu urody w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego. Strzyżenia nowoczesne, damsko-męskie. Nowoczesne techniki koloryzacji: szatosz, balejaż, sombre, ombre itd. Uczesania okazjonalne, upięcia okolicznościowe, doczepiania włosów w różnych technikach. Obsługa nowoczesnych urządzeń - infrazon, sauna do włosów itd. Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji domowej włosów. Sprzedaż kosmetyków dla włosów. Sprzątanie miejsca pracy i pomieszczenia socjalnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 3] : fryzjerstwo damsko męskie[Umiejętność 2] : nowoczesne fryzjerstwo[Umiejętność 5] : kurs doczepiania włosów, upięcia okazjonalne, uczesania[Umiejętność 4] : kurs strzyżenia nowoczesnego damsko-męskiego[Umiejętność 1] : Kurs technik koloryzacji we fryzjerstwie

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni