kandydatów

Etat Administrator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Administrator
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2628
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie kontroli nad właściwą eksploatacją budynku, terenu przyległego, ciągów komunikacyjnych. Przyjmowanie zgłoszeń lokatorskich, organizowanie i nadzorowanie pracy sprzątaczy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane minimum 3 lata stażu pracy (wykształcenie średnie) lub rok stażu pracy (wykształcenie wyższe). Mile widziane doświadczenie w wymienionym zakresie. Miejsce wykonywania pracy Gdynia dzielnica Działki Leśne. Wynagrodzenie zasadnicze + premia

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni