kandydatów

Etat Specjalista ds. wdrożeń i serwisu wyrobów specjalnych

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6185304, z dnia 2021-12-13

AREX Sp. z o.o. jest członkiem Grupy WB będącej największą prywatną grupą kapitałową polskiego przemysłu obronnego, oferującą zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.

Specjalista ds. wdrożeń i serwisu wyrobów specjalnych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • uruchamianie urządzeń, instalacji i układów sterowania w siedzibie Spółki oraz u klienta,
  • prowadzenie szkoleń u klienta z zakresu obsługi, utrzymania i napraw sprzedanych produktów,
  • udział w delegacjach krajowych i zagranicznych - gotowość do odbywania wyjazdów zagraniczych do 2-3 tygodni - duże prawdopodobieństwo delegacji do krajów Europy, Afryki Północnej i Południowej, Azja (Indonezja, Tajlandia, Wietnam) - kilka wyjazdów w roku,
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego dla użytkowanych produktów,
  • testowanie, przegląd i serwisowanie urządzeń oraz oprogramowania urządzeń znajdujących się u klienta.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe umożliwiające na pracę z urządzeniami elektronicznymi (zdolność diagnozowania i napraw urządzeń elektronicznych),
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej, a także w stopniu umożliwiającym odbywanie delegacji zagranicznych,
  • zdolności manualne, umiejętność lutowania, naprawy elektroniki,
  • umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi pomiarowych,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem,
  • płaska struktura organizacyjna i swobodna atmosfera pracy,
  • elastyczne godziny pracy i dogodny dojazd (bliskość SKM i obwodnicy Trójmiasta),
  • prywatna opieka madyczna,
  • grupowe ubezpieczenie NNW,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT,
  • możliwość przystąpienia do programu PPK.