kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Gdynia

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (m/k)
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: TUR/GDY/1221

Główne zadania:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej,
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 2-3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • przynajmniej podstawowej, praktycznej znajomości automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki – jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało!
  • nastawienia na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 6/14, 14/22, 22/6 (zmiany tygodniowe),
  • uprawnienia SEP będą Twoim dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia, bezpośrednio przez naszego klienta,
  • pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
  • zmiany tygodniowe i wolne weekendy,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracownika i członków rodziny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, stołówka pracownicza, parking dla pracowników, odzież robocza),
  • możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim czasie (najbliższe starty: 3 i 17 stycznia).
    miejsce pracy: Gdynia.