kandydatów

Etat Specjalista ds. Projektów Łańcucha Dostaw

Firma: Elis Textile Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Rumia

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Specjalista ds. Projektów Łańcucha Dostaw
Miejsce pracy: Rumia

Celem tego stanowiska jest koordynowanie procesów łańcucha dostaw w Magazynie Centralnym.

Zadania
  • Koordynowanie projektu od momentu jego włączenia do portfela po zakończenie i realizację
  • Prowadzenie i administrowanie łańcuchem dostaw i zamówień związanych z realizowanymi projektami (analiza stanów magazynowych oraz wskazywanie optymalnych poziomów dla poszczególnych artykułów odzieżowych, koordynowanie obrotu dokumentów magazynowych, monitorowanie poziomu zapasów w magazynach)
  • Przygotowywanie prognoz z zakresu łańcucha dostaw i zamówień. Kontrola merytoryczna otrzymanych zleceń zakupów. Przygotowywanie komentarzy dot. np. rozbieżności, wyjaśnienie niezgodności
  • Określanie poziomu jakości i analiza warunków finansowych dostawców, nadzór nad reklamacjami
  • Systematyczne przygotowywanie zestawień i raportów
  • Zarządzanie przepływem informacji i uzupełnianie danych dot. łańcucha dostaw w systemach informatycznych. Tworzenie narzędzi dot. wymiany danych między systemami
  • Bieżąca współpraca oraz udział w naradach z dostawcami oraz Działem Operacyjnym i Działem Sprzedaży z poszczególnych krajów w Grupie Elis
Oczekujemy
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy obszarze łańcucha dostaw / logistyki / zarządzaniu magazynem,
  • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: logistyka, łańcuch dostaw,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • Znajomości zagadnień z obszaru gospodarki magazynowej,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Umiejętności planowania,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Pakiet benefitów m.in dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia  do ubezpieczenia grupowego, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników,
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne,
  • Pracę w nowoczesnym Magazynie w Rumi.
Oferujemy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia