kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Księgowa
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/10322
OBOWIĄZKI:

PROWADZENIE KSIĄG HANDLOWYCH I INNEJ DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ, PROGRAMU PŁATNIK, PROWADZENIE DOKUMENTÓW KADROWYCH , KORESPONDENCJI, W RAZIE KONIECZNOŚCI( CZASAMI ) KONTAKT Z URZĘDAMI

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : OBSŁUGA PROGRAMU KSIĘGOWEGO I PŁATNIK , EXCEL [Umiejętność 1] : BIEGŁA ZNAJOMOŚC PRZEPISÓW PODATKOWYCH DLA SPÓŁEK Z O.O.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy