kandydatów

Etat Programista - zakład oceanografii operacyjnej

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Programista - zakład oceanografii operacyjnej
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • znajomość języka Java
  • znajomość języka TypeScript
  • umiejętność korzystania z baz danych w tym znajomość SQL-a
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • praktyczna umiejętność pracy z systemami Linux w tym pisanie prostych skryptów  Bash
  • znajomość modelu mikro usług
  • znajomość modelu dojrzałości usług typu REST
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie
  • z angielskojęzycznej dokumentacji technicznej

Wymagane 1-2 letnie doświadczenie w technologiach:

  • Spring Boot/ MVC/ Data
  • Java Persistence API
  • JUnit + Mockito
  • Apache Maven
  • Angular 2+
  • Docker + Docker Compose

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • PostgreSQL + Postgis
  • Hibernate
  • systemów GIS
  • serwerów GeoServer, GeoNetwork i Keycloak

Przewidywana data zatrudnienia: 01.02.2022r.

Elementem oceny kandydata może być zadanie rekrutacyjne dla wstępnie wybranych aplikacji.

Wymiar czasu pracy: 1etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Zakład Oceanografii Operacyjnej, Instytut Morski w Gdańsku

Dodatkowe informacje:

  • umowa o pracę (okres umowy minimum rok)
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz wypoczynku
  • pakiet medyczny
  • możliwość pracy zdalnej i dynamicznego ustalania godzin pracy
  • sugerowane widełki płacowe: 8 000 – 11 500 PLN brutto