kandydatów

Etat Programista C#

Firma: Starsoft SC miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Firma Starsoft jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań dla systemów projektowania CAD, tworzonych w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Pracujemy w środowisku krajowym i międzynarodowym oferując innowacyjność, profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie.

Programista C#

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
  • udział w projektach realizowanych dla międzynarodowych producentów systemów CAD,
  • tworzenie graficznego systemu projektowania i wizualizacji 3D,
  • projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku MS Visual Studio.
Wymagania:
  • doświadczenie lub dobra znajomość programowania w języku C# lub C++,
  • mile widziana znajomość MS Visual Studio,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.