kandydatów

Etat Technik w dziale utrzymania ruchu

Firma: BELBAL miejsce pracy: Tczew

KIM JESTEŚMY:

BELBAL jest europejskim liderem specjalizującym się w produkcji balonów lateksowych gładkich i z nadrukiem. W ciągu swojej 30 letniej historii Belbal stał się jedną z wiodących firm w branży, a balony Belbal stały się rozpoznawalne i sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2015 roku firma została przejęta przez młodych przedsiębiorców, którzy są przekonani, że Belbal nadal ma jeszcze duży niewykorzystany potencjał. Razem z 300 osobowym zespołem pracują z pasją nad poszerzaniem zasięgu firmy. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na www.belbal.com !

Technik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Tczew
OBOWIĄZKI:
  • Budowa nowych i modernizacja starych linii produkcyjnych oraz maszyn drukarskich
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie awarii, ich analizowanie oraz poszukiwanie źródła przyczyny ich występowania
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn, urządzeń jak i uniknięcie występowania problemów w przyszłości
  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/maszyn
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (elektryk, elektromechanik, mechanik)
  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr I i II w zakresie eksploatacji
  • Znajomość układów pneumatyki (budowa siłowników, umiejętność regeneracji siłowników, znajdowanie przyczyn niesprawności układów pneumatycznych)
  • Znajomość układów elektrycznych (lokalizowanie przyczyn niesprawności podstawowych ukł. Elektrycznych, wymiana bezpieczników, styczników oraz silników i ich regeneracja)
  • Umiejętności ślusarsko/spawalnicze
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel/Word) będą dodatkowym atutem
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dokładność
CO OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Program Benefit System
  • Dofinansowanie do wakacji
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.