kandydatów

Etat Manager Spedycji Międzynarodowej

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 6350706, z dnia 2022-01-12

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Manager Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • kompleksowa organizacja oraz koordynacja pracy spedycji międzynarodowej w Erontrans
  • zarządzanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrolowanie podległego zespołu także w strukturze rozproszonej
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów w zakresie transportu
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów, które wynikają z wizji i strategii firmy oraz Zarządu
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • sporządzanie zestawień, analiz i raportów
  • monitorowanie i analizowanie informacji o rynku konkurencji
  • delegowanie i rozliczanie zadań członkom zespołu
  • współpraca z Zarządem firmy oraz pozostałymi działami Erontrans
  • nawiązywanie współpracy i negocjacje z klientami zagranicznymi

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży TSL na stanowisku kierowniczym lub wyższym
  • wykształcenie wyższe minimum magister, preferowane kierunki: zarządzanie, transport, logistyka, ekonomia
  • zaawansowaną wiedzę praktyczną i znajomość branży TSL w Europie i na świecie
  • zaawansowaną znajomość procedur związanych z zarządzaniem spedycją międzynarodową i transportem
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem również w strukturze rozproszonej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz planistyczne
  • umiejętności podejmowania decyzji strategicznych
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • dojrzałości biznesową i efektywności pod presją czasu
  • charyzmę i umiejętność wywierania wpływu
  • znajomość rynku przewozów intermodalnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i zmienne uzależnione od wyników, efektywności i jakości
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
  • dowolna formę współpracy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL