kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz Umów Infrastrukturalnych

Firma: Towerlink Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Specjalista ds. Analiz Umów Infrastrukturalnych
Miejsce pracy: Gdynia
Twoje Zadania:
  • Tworzenie baz danych, analiza i raportowanie danych dotyczących umów infrastrukturalnych.
  • Współpraca i wsparcie zespołu w zakresie zadań związanych z renegocjacją umów na potrzeby prowadzonych projektów.
  • Bieżąca kontrola przebiegu procesów optymalizacyjnych.
  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem i administrowaniem istniejącymi umowami najmu i dzierżawy terenu pod stacje bazowe.
Nasze Oczekiwania:
  • Doświadczenie w tworzeniu baz danych i sporządzaniu analiz;
  • Wiedza w zakresie regulacji prawnych w obszarze umów najmu i dzierżawy;
  • Umiejętność analizowania umów najmu i dzierżawy;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym naciskiem na biegłą znajomość programu Excel (mile widziana znajomość VBA);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziala
  • Praktyczna znajomość języka prawnego i umiejętność jego użycia.
Oferujemy:
  • Praca w pełnym wymiarze etatu
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.