kandydatów

Etat Asystent zarządu

Firma: Elektronika S.A. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6371865, z dnia 2022-01-18

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Działając na przestrzeni 30 lat jako bezpośredni importer, przedstawiciel i autoryzowany dystrybutor wiodących producentów światowego chłodnictwa freonowego i glikolowego, zyskała w Polsce pozycję aktywnego i solidnego partnera handlowego i pracodawcy. Jesteśmy firmą rodzinną, skupiającą wokół siebie ludzi zaangażowanych, lojalnych i tworzących dobrą atmosferę w pracy.

Asystent zarządu

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu w firmie
  • Organizowanie oraz obsługiwanie spotkań Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki e-mailowej
  • Ewidencjonowanie oraz koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w firmie
  • Organizowanie podróży służbowych
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura oraz o wizerunek firmy
  • Wspieranie Zarządu oraz współpracowników w codziennej pracy
  • Wsparcie w organizacji imprez okolicznościowych
  • Archiwizacja i obsługa wybranych dokumentów Spółki
  • Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne oraz spożywcze
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
  • Dobra pakietu MS Office
  • Otwartość na nowe inicjatywy, elastyczność w działaniu

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i godne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w organizacji z 30 letnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze