kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew

Elektryk
Miejsce pracy: Tczew

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Facility Management poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

(Obsługa Techniczna Obiektów)

Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • dwuzmianowy system pracy: 6.00 – 14.00 / 14.00 – 22.00
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę w obiekcie przemysłowo magazynowym z częścią biurową, lidera branży, rozpoznawalnej światowej marki
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
Wymagania:
  • uprawnienia Grupa 1 E i D do 20kV (pozostałe mile widziane)
  • wykształcenie średnie z praktyką
  • mile widziane uprawnienia pomiarowe min. do 1kV
  • doświadczenie w zakresie wykonywania pomiarów
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, planowanie prac
  • zdolność do pracy na wysokości
  • uprawnienia UDT na podnośniki koszowe (będzie dodatkowym atutem)
Zadania:
  • planowanie i wykonywanie przeglądów oraz pomiarów instalacji elektrycznych
  • konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznej i ogólnotechnicznej
  • raportowanie prac serwisowych
  • dbanie o satysfakcję klienta w zakresie wykonywanych prac serwisowych

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Elektryk (Obsługa Techniczna Obiektów) w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 08-02-2022
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 15-09-2021
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 09-09-2021
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 23-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-01-2022
Wyświetleń: 258