kandydatów

Etat Kierownik Magazynu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6413349, z dnia 2022-01-24

Klient portalu Praca.pl

Firma dystrybucyjna w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kierownika magazynu do swojego centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Gdyni.

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Nadzór i zarządzanie pracą 30 osobowego zespołu
  • przeprowadzanie szkoleń, motywowanie oraz ocenianie
  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe
  • Odpowiedzialność za terminową realizację wysyłek i przyjmowanie dostaw
  • Realizacja założonych celów jakościowych i wydajnościowych (KPI) w zakresie operacji magazynowych
  • Dążenie do ciągłego doskonalenia procesów magazynowych, identyfikowanie i eliminowanie źródeł nieefektywności
  • Kontrola przestrzegania procedur i przepisów BHP obowiązujących w magazynie
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Raportowanie do Dyrektora Logistyki

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem wysokiego składowania w obszarze produkcji, dystrybucji lub logistyki kontraktowej
  • Praktyczna znajomość procesów magazynowych, umiejętność ich modelowania
  • Nadzór nad prawidłową gospodarką magazynową (optymalizacja powierzchni magazynowej oraz kosztów operacji magazynowych)
  • Świadomość celów, umiejętność planowania pracy podległych osób
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność analizowania danych przy pomocy Excela
  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi klasy WMS
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość zagadnień Lean Management będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie zdrowotne i pakiet sportowy)
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • Współudział w kształtowaniu firmy i realizacji jej celów strategicznych