Etat Projektant / Młodszy Projektant / Asystent Projektanta w branży sanitarnej

Firma: Pracownia Projektowa WODOKAN miejsce pracy: Reda

Ogłoszenie numer: 6460998, z dnia 2022-02-01

Pracownia Projektowa WODOKAN jest firmą projektową branży sanitarnej, której początki sięgają 1998 roku. W styczniu 2006 roku właściciel zmienił nazwę na obecną. Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach spowodował konieczność ciągłego powiększania zespołu projektowego począwszy od 2 osób w 1998 roku. W chwili obecnej nasz młody i wykwalifikowany zespół składa się z 4 projektantów. Obecnie nasza pracownia zajmuje ponad 120m2 powierzchni, gdzie w wygodnych warunkach realizujemy potrzeby naszych klientów i inwestorów. Projekty wykonujemy wykorzystując komputerowe techniki wspomagania projektowania CAD przy wykorzystaniu licencjonowanego oprogramowania. Posiadamy obecnie wysokiej klasy stanowiska projektowe oraz niezbędny zestaw ploterów, skanerów, drukarek i urządzeń umożliwiających kompletne przygotowanie dokumentacji dla inwestora.

Projektant / Młodszy Projektant / Asystent Projektanta w branży sanitarnej

Miejsce pracy: pomorskie / Reda

Opis stanowiska

Wykonywanie projektów w branży sanitarnej z zakresu:

WODA

  • sieci wodociągowe
  • przyłącza wody
  • instalacje wody (zimnej, ciepłej, cyrkulacyjnej)
  • sieci przeciwpożarowe
  • przyłącza przeciwpożarowe
  • instalacje przeciwpożarowe
  • hydrofornie
  • stacje uzdatniania wody

KANALIZACJA

  • sieci kanalizacji sanitarnej
  • przyłącza kanalizacji sanitarnej
  • instalacje kanalizacji sanitarnej
  • sieci kanalizacji deszczowej
  • przyłącza kanalizacji deszczowej
  • instalacje kanalizacji deszczowej
  • sieci kanalizacji technologicznej
  • przyłącza kanalizacji technologicznej
  • instalacje kanalizacji technologicznej
  • technologie przepompowni ścieków
  • oczyszczalnie ścieków

GAZ

  • sieci gazowe
  • przyłącza gazu
  • instalacje gazu
  • instalacje gazów technicznych
  • instalacje gazów medycznych
  • instalacje sprężonego powietrza

OGRZEWANIE

  • sieci ciepłownicze
  • przyłącza ciepłownicze
  • instalacje centralnego ogrzewania (grzejnikowe, podłogowe)
  • kolektory słoneczne
  • pompy ciepła
  • technologie węzłów cieplnych
  • technologie kotłowni gazowych
  • technologie kotłowni olejowych
  • technologie kotłowni na biomasę

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA

  • instalacje wentylacji grawitacyjnej
  • instalacje wentylacji mechanicznej
  • instalacje wentylacji technologicznej
  • instalacje klimatyzacji

KOSZTORYSY

  • kosztorysy inwestorskie
  • kosztorysy ofertowe

 CERTYFIKATY ENERGETYCZNE

  • świadectwa charakterystyki energetycznej
  • charakterystyka energetyczna budynku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska
  • znajomość i obsługa AutoCAD

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia