kandydatów

Etat Tester / Testerka systemu ds. bezobsługowych zakupów

Firma: Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Sopot

Tester / Testerka systemu ds. bezobsługowych zakupów
Miejsce pracy: Sopot

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Twój zakres obowiązków
  • Podejście z telefonem do czytnika kodu QR połączonego z monitorem
  • Wykonanie skanowania
  • Wejście do sklepu
  • Zrobienie testowych zakupów 2-5 produktów
  • Wyjście ze sklepu
  • Wpisanie ’zakupionych’ produktów do programu excel (rekordy : data, nazwisko operatora, zakupiony produkty)
  • Powtarzanie powyższych scenariuszy (pkt. 2-6) z innymi produktami w liczebności około 800-1000 razy
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość programu excel (wpisywanie rekordu, kopiowanie rekordu, obsługa bardzo prostej tabeli)
  • Dyspozycyjność we wskazanym terminie w godz. 9-17
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Oferujemy:
  • Możliwość testowania systemu opartego o najnowsze technologie i sztuczną inteligencję
  • Formę współpracy w ramach umowy zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową - 30 zł/godz