kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Firma: Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy producentem odzieży, który od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w okresie ponad pół wieku funkcjonowania ugruntowało pozycję naszej firmy na rynku. Jesteśmy w Polsce jednym z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia. Zatrudniamy blisko 350 wykwalifikowanych pracowników, którzy realizują przedsięwzięcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i parku maszynowego.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów w kraju i za granicą,
  • Bieżąca obsługa kontrahentów zagranicznych i krajowych, w zakresie realizacji zamówień,
  • Organizacja wysyłek eksportowych i krajowych,
  • Przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych,
  • Fakturowanie,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,
  • Działania marketingowe,
  • Dbałość o wizerunek firmy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci),
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (potwierdzona certyfikatem lub dyplomem),
  • Mile widziana znajomość zagadnień SEO,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu ERP,
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Stabilne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zawsze wypłacane na czas,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych,
  • Praca w młodym energicznym zespole,
  • Szkolenie z systemu zarządzania,
  • Możliwość rozwoju,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość korzystanie z firmowych kortów tenisowych,
  • Bufet firmowy z posiłkami w korzystnych cenach.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.