kandydatów

Etat Inżynier ds. Koordynacji Inwestycji

Firma: Towerlink Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Inżynier ds. Koordynacji Inwestycji
Miejsce pracy: Gdynia
MP/Gdy/156/0621
Twoje Zadania:
  • Koordynacja, monitoring procesów inwestycyjnych realizowanych przez dostawców usług „Pod klucz” tj. budowy i rozbudowy stacji bazowych telefonii komórkowej.
  • Weryfikacja dokumentacji budowlanej i środowiskowej oraz kosztorysów prac.
  • Nadzór nad procesami inwestycyjnymi w zakresie projektowym.
  • Dokonywanie odbiorów prac, weryfikacja ich zgodności z zamówieniami, dokumentacją, standardami Spółki oraz obowiązującymi normami (udział w wizjach lokalnych dotyczących budowy i rozbudowy stacji bazowych).
  • Udział w kontrolach inwestycji prowadzonych przez uprawnione urzędy, obsługa korespondencji związanej z inwestycjami.
  • Monitorowanie aplikacji wspomagających procesy inwestycyjne w zakresie aktualizowania danych, harmonogramów, itp.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, budownictwo ogólne, konstrukcje lub pokrewne.
  • Uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjnej, bez ograniczeń, wykonawcze.
  • Minimum 3 lata pracy przy realizacji projektów inwestycyjnych z preferencją doświadczenia przy inwestycjach związanych z pracami budowlanymi w sektorze telekomunikacyjnym. Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie z zakresu elektroenergetyki (jako uzupełniająca do kierunku zasadniczego – budownictwo).
  • Biegła obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywność, innowacyjność.
Oferujemy:
  • Praca na podstawie umowy o pracę na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodnio-pomorskiego.
  • Praca w zespole doświadczonych fachowców.
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania najnowszych technologii telekomunikacyjnych.
  • Mobilność, samodzielność, odpowiedzialna i twórcza praca.
  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.